SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplete Çaji porcelani
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplete Çaji porcelani me nje shirit ngjyre gold. 6 Pjata dhe 6 Filxhana.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4621 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »