SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplet Filxhan Kafeje
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplet Filxhan Kafeje. Komplet filxhan kafe prej porcelani 6 pjata dhe 6 filxhane, ngjyre Silver.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4631 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »