SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje Masazhi Ultimate Shiatsu Massager
Çmimi :
€142.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ultimate Shiatsu MassagerDRMA7742E

Gjithanshëm dhe moderne, karrige masazh jeppërsosur masazh Shiatsu stil. J'achète

Masazh Shiatsu
• 2 x 2 nyje masazh pranverë ngarkuar për të rregulluar në formë individuale të trupit

Infrared
• Ofron ngrohje qetësues për lehtësim të muskujve të thellë

Masazh në shënjestër
• Lart dhe poshtë lëvizjen rreth shpinë
• Ose lokalizuar në një vend të veçantë

dridhje
• 2 shpejtesi:
- Soft & intensive - 3700/min up.
• liron tensionin dhe përmirëson qarkullimin Produkt i firmes Scholl


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4716 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »