SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thermodynamic Plate-forme Shiatsu
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Termodinamik Plate-forme Shiatsu DRMA7802E Paisje per masazh. • kënd pjerresi për të ndihmuar në pozicjonimin dhe të siguron një pozitë të rehatshme fërkimi
• lahet me pëlhurë të butë për të siguruar një masazh të butë dhe lehtësinë e magazinimit 4 x 2 rolling nyjet shiatsu.
• Plotësisht masazhimi i jep tabanit te këmbëve tuaja rehati.
Temperatura e ndryshueshme.
• nyjet Infrared ngrohje për të zbutur këmbët.
• Ideale per këmbët e lodhura.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4717 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »