SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
"Pinko" koleksioni Vjeshte-Dimer
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje nga emrat me te deshiruar te modes mberrin ne Grepi Outlet. Pinko (firme cmimet e se ciles ne euro jane gjithnje me 3 shifra dhe shpesh shifra e pare eshte 3) vjen me nje cmim promocional me nje nga modelet me te vecanta te koleksionit te saje. Produkti eshte i punuar me dore dhe eshte perfekt ne cdo detaj. Masa e disponueshme eshte S/M. Me te vertet dicka e vecante qe nuk duhet te mungoje ne gardaroben tuaj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4727 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »