SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lares Fytyre Neutrogena
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lares Gentle Exfoliating pastron thellë në pore dhe ndihmon spote të qarta për lëkurë të qartë në mënyrë të dukshme nga dita 1. Lëkura është e butë dhe e qetë. Formule unike me mikroclear qe pastron ne brendesi te lekures .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4782 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »