SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lares Maske 2 - 1 Neutrogena
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lares Maske 2 - 1 Neutrogena Neutrogena duket qartë 2 në 1 lares & maskë është një pastrues unike që mund të përdoret në dy mënyra të ndryshme për të ndihmuar të mbajtur lëkurën në kërkim të qartë dhe të shëndetshme. Përdorin atë per larë fytyrën përditit për të pastruar larguar make-up, dhe vaj tepërt dhe të ndihmojë parandalimin e blemishes, ose si një maskë fytyrën javore për të pastruar thellë poshtë në poret. Duke e lënë atë të butë, të qetë dhe të shëndetshme.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4783 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »