SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skrab Per Fytyren
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eliminues Per Pika Te Zeza Skrab. Neutrogena dukshëm pastrues per pikat e zeza. Eshtë provuar klinikisht për të ndihmuar në eliminimin e pikave te zeza ekzistuese dhe për të parandaluar ato për deri në 3 javë. Pastron thellesisht nen lekure duke e lene te bute.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4784 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »