SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Johnson's Shampo 400ml
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Johnson's Shampo 400ml Johnson jep nje freski si ne forme dushi xhel, me aromë të çuditshme të bardhë dhe çaj. Eshtë i butë për të larë papastërtitë dhe të dhuron një ndjenjë të qëndrueshme dushi të freskët.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4789 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »