SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Locion Trupi Neutrogena 250 ML
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Locion Trupi Neutrogena 250 ML. Lëkura pasurohet dhe behet perfekte pa shpenzuar shume. Me formulën e tyre norvegjeze ju e dini se ajo do të jetë aq i fortë si gozhda. Thekshëm 10 shtresat e sipërme të epidermë tuaj do kete zbutur lëkurëne thate. Neutrogena, Deep Moisture Cream

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4793 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »