SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nje pite me ndryshe
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
2433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

Brumi:
-200 gr miell,
-100 gr gjalpe,
-1 veze,
-2 luge te gjelles
uje,
kripe.

Pergatitja:
Mbasi e gatuajme e shtrijme ne tepsi dhe i bejm disa vrima me pirune.
Mbushja:
-2 veze,
1-2 ajke,
-100 ml qumsht,
piper te zi,
kripe, ullinje, speca te kuq, brokoli (nese keni deshire edhe file te pules,te prera ne katrore.Perzihen te gjitha dhe ja hedhim siper.
Piqet ne 160 °,15 min.

Ju befte mire
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »