SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#Shtepiz pentium 4 2.40Ghz 512mb ram 80 gb hdd 377mb nvidia
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '14
ID e produktit :
24840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepiza i ka performancat :
Cpu:pentium 4 2.40 ghz ose celeron 2.80 ghz cilen te doni jau montoj
e ka opcionin overclock per me ja rrit shpejtesin e procesorit deri 3.71Ghz e kum provu vet
Ram:512 mb pranon deri ne 2 gb rritje
Hard-disk:njeri 80gb dhe tjetri 40 gb
Kartel grafike te integrume edhe njo qe ja kum vendos vet:nvidia geforce fx 5200 128mb me ram rritet dej 377mb kjo kartel grafike e pranon edhe vindows 8.1 dhe windows 7 per momentin osht windows xp sp3 dhe ne te mund te luhen lojra si nfs carbon ,call of duty 2 ,hitman blood money ,counter strike source,1.6 ,high pa llag ose bllokime
CD-DVD rw,DVD rom,Cd rom
Boj edhe zbritje per te interesuarit
arsyeja e shitjes e kum ble njo tjeter tash kjo spom vyn
Shtepiza osht krejtesisht ne gjendje te rregullt pa asnje problem
Informata rreth publikuesit
Trim
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »