SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce lekure per Meshkuj
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce lekure per meshkuj te prodhuara me lende te pare mjaft cilesore. Veshja e brendshme dhe e jashtme prej lekure i ofron kembes suaj komoditetin e shume kerkuar. Prodhuar nga nje firme shqiptare qe ka punuar per shume vjet per firma te njohura si: Huggi Boss, Lacoste, Clarc's.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/6581 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »