SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ACME Xhel Pastrues
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ACME Xhel Pastrues Xhel pastrues bashke me copen. Sherben per te pastruar monitorin e PC, Laptop, Mjafton nje sperkatje dhe pastron lehtesisht.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9899 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »