SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Atlete Ortopedike per Femra
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Atlete ortopedike per femra mjaft cilesore. Taka e levizshme ju krijon mundesine per tu ndjere sa me komode. Mund te zgjidhni ti mbani ortopedike , ose mund te zgjidhni ti mbani te sheshta dhe te kene serish te njejten pamje, duke iu pershtatur me se miri kembes suaj .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9904 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »