SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Krevat per Femije, ne forme makine sportive
Çmimi :
€171.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krevat per Femije, ngjyra Blu dhe e Kuqe ne forme makine sportive Permasat jane: 2100 x 950 x 600 Materiali MDF Cmimi i referohet vetem nje krevati.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10409 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »