SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krevate per Femije
Çmimi :
€214.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krevat per Femije, ngjyra Blu dhe e Kuqe. Permasat jane: 1990 x 980 x 750 Materiali MDF Cmimi i referohet vetem nje krevati.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10405 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »