SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Uomo De Moschino for Men 125 ml
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Uomo De Moschino for Men 125 ml. Uomo Moschino është quajtur si një parfum klasik dhe aroma bimore lindore të orientuar për burrat, e përbërë nga erëza të mprehta, dru qelibar dhe tone me shije frute. Ky parfum mashkullor është i bazuar në kanellë, cyclamen, koriandër, keder, myshk dhe palisandër braziliane. This aroma is very tantalizing and provoking with strong fume to inhale in.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10434 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »