SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ungaro III for Men 100 ml
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ungaro III for Men 100 ml. Emanuel Ungaro erdhi me Ungaro pour L'Homme III në vitin 1993. Percaktohet si nje parfum klasik dhe i orientuar drejte aromes bimore orientale si ''sharp spices, amber wood and fruity tones'' This masculine perfume is based on cinnamon, cyclamen, coriander, cedar, musk and Brazilian rosewood. This aroma is very tantalizing and provoking with strong fume to inhale in.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10433 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »