SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me Qafa lekure
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me Qafa prej lekure te nje cilesie te larte. Jane teper te ngrohta dhe te sigurta gjate stines se dimrit, sidomos ne ditet me shi. Prodhuar nga nje firme shqiptare qe ka shume vjet qe punon per tregun e huaj dhe firma te njohura si: Hugo Boss, Clarc's, Lacoste etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10421 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »