SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me Qafa
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me qafa te prodhuara me lende te pare shume cilesore qe e mbron kemben tuaj nga lageshtira dhe i ftohti gjate stines se dimrit. Veshja prej lekure i ofron kembes suaj rehatine e shumekerkuar. Te pershtatshme per cdo moshe. Prodhuar nga nje firme shqiptare, e cila ka shume vjet qe punon per tregun e huaj dhe firma te njohura si: Lacoste, Clarc's, Hugo Boss etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/9911 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »