SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Colors de Beneton, per Femra, 30 ml
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Colors de Beneton, per femra, 30 ml. COLORS nga Ngjyrat e Bashkuara të Benetton doli në vitin 2006, si një parfum femërore, me arome lulesh orientale. Përbërë nga portokall, mandarin, murriz, nerolit, purpur, iris, lule pambuku, lesh druri kashmiri, kakao dhe myshk. Perhap nje citrus, me shije frute, aromë të këndshme me lule që i përshtaten disponimin tuaj dhe reziston gjatë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10436 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »