SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kambale Lekure per Femra &Femije
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me qafa. Veshje e brendshme dhe e jashtme prej lekure mjaft cilesore italiane . Mban kemben ngrohte dhe te sigurt ne ditet me shi. Ofrojne per ju komoditetin e shumedeshiruar .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10931 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »