SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SILK EFFECT MAXI BLUSHER
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SILK EFFECT MAXI BLUSHER. Kolor Pink. Kozmetika Collistar efekti blush silk maxi i lehtë për tu aplikuar jep dritë në fytyrë dhe në të njëjtën kohë, mbron lëkurën në sajë të formulës së saj unike të bëra nga pluhurat ultra micronized, acidit Hyaluronic.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11016 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »