SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Silk Effect Maxi Blusher Vinaccia
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Silk Effect Maxi Blusher Vinaccia Kozmetika Collistar efekti blush silk maxi i lehtë për tu aplikuar jep dritë në fytyrë dhe në të njëjtën kohë, mbron lëkurën në sajë të formulës së saj unike të bëra nga pluhurat ultra micronized, acidit Hyaluronic.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11009 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »