SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Silk Effect Eeyeshadow Collistar Turquoise Satin
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Silk Effect Eeyeshadow Collistar Turquoise Satin përmban komponent qe janë rezistente hije shimmering pearlescent. Hije të lehta për të mbrojtur lëkurën delikate qepallën,intensivisht duke e ushqyer atë. Cilësisht ofron një hije të qëndrueshme dhe të ndritshme. Mbledhja e eyeshadow e lehte paraqitur në një gamë të gjerë ngjyrash nga hije natyrore të pasur ne ngjyra të ndritshme.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11041 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »