SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eyeliner Professional EyePencil Collistar Black
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Eyeliner Professional EyePencil Black. Eyeliner i butë dhe i qëndrueshëm ndaj ujit ngjyre e zeze ju lejon për të krijuar grim të përsosur. Lapsi mund të përdoret per linjen e syve.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11091 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »