SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Satin Eye Shadow Collistar Amethist
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Satin Eye Shadow Collistar ametist me ngjyrë të ngopur dhe të vazhdueshme nuk është vetëm hije kjo bazë eyeshadow dhe një mjet të vetëm. Hijet të ketë një efekt disi më të butë, e arritur përmes një elastomer te veçantë brezi i fundit i përfshirë në sistemin ngjitës dhe te pasuruar ne fokus pluhur te butë. Hydraton dhe ben rritjen e elasticitetit siguron glycine Lauryl dhe acid Hyaluronic.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11079 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »