SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eyeshadow Wet & Dry Collistar Bronze
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eyeshadow Wet & Dry Collistar Bronze siguron efekt ultra-perla. Hije të veçantë të qëndrueshme cilësisht e bute per lëkurën e qepallat. Hijet kanë një përdorim të dyfishtë efekt anti-plakjes në mënyrë të besueshme per mbrojtur kundër manifestimeve të moshës. Depozitimin e thatë ofron një ndriçues, ngjyrë e tejdukshëme. Depozitimi i lagësht i jep një ngjyrë të pasur, ndricuese dhe të qëndrueshme.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11061 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »