SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me Qafa lekure
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me qafa prej lekure te nje cilesie shume te mire. Jane teper te ngrohta gjate stines se dimrit dhe teper te sigurta per ditet me shi. Prodhuar nga nje firme shqiptare, e cila ka shume vjet qe punon per tregun e huaj dhe firma te njohura si: Lacoste, Hugo Boss, Clarc's etj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10424 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »