SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eyeliner Professional EyePencil Collistar Metalik Green
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eyeliner Professional EyePencil Collistar Metalik Green i butë dhe i qëndrueshëm ndaj ujit ngjyre jeshile ju lejon për të krijuar grim të përsosur. Lapsi mund të përdoret per linjen e syve.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11102 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »