SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me Qafa Lekure
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me qafa prej lekure italiane te nje cilesie te larte . Mban kemben tuaj shume ngrohte gjate diteve te ftohta te dimrit dhe teper te sigurte ne ditet me shi.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11142 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »