SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce me Qafa Lekure
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce me qafa prej lekure italiane te nje cilesie te larte. Mban kemben ngrohte gjate diteve te ftohta te dimrit dhe teper te sigurt ne ditet me shi.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11141 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »