SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cizme Lekure per Meshkuj
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cizme per meshkuj te prodhuara me lekure te nje cilesie te larte. Veshje e brendshme dhe e jashtme prej lekure. Teper komode ne kembe dhe shume te ngrohta per kete stine te ftohte. Prodhim anglez.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10925 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »