SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pulover per Meshkuj
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pulover e leshte per meshkuj me zinxhir , ngjyre gri e erret. Materiali i ngrohte qe ka ne shtresen e brendshme , ben qe pulovra te te mbaje shume ngrohte e te perdoret dhe ne vend te xhupit. Kapuci mund te hiqet sepse eshte me zinxhir .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11212 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »