SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Colors De Benetton, per meshkuj, 30 ml.
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Colors de Benetton, per meshkuj, 30 ml. COLORS përcaktoi ngjyrat e ndryshme si ylber dhe aromen e përbërësve te ëmbël të tilla si bergamot, myshku i bardhë, dru guaiac, bambu, lule pambuku dhe nerolit. Kjo është një aromë mahnitshme e cila relakson mendjen dhe shqisat. Aroma për Burra, Colors nga Ngjyrat e Bashkuara të Benetton ju ben ta shijoni eren gjate.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/10437 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »