SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluze per Meshkuj
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bluze e trikotuar per meshkuj . Ka material pambuku shume cilesor qe nuk zgjerohet dhe nuk prishet nga te laret . E pershtatshme per cdo kohe dhe moshe .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11324 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »