SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluza per Meshkuj
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bluze e trikotuar per meshkuj. Ka material shume cilesor qe nuk zgjerohet dhe nuk prishesh nga te laret. E pershtatshme per cdo kohe dhe moshe.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11322 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »