SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Collistar Lip Pencil Profesional
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Lip Pencil Profesional color cameo pink. I bute, i qëndrueshëm ndaj ujit lip liner profesionale do të ju ndihmojë për të krijuar një stil make-up dhe per të rritur bukurinë e konturit te buzëve të tua. Për shkak të furçës së vogël dobishëm në fund të lapsit, ju mund të bëni të kuq buzësh evenl.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11499 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »