SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Healthy Mix
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbulon rrathet e errët dhe jep një pamje të çlodhur dhe të ndriçuar. Një formule e pasur me përbërës aktiv të frutave,që mbron dhe i jep një pamje të bukur lëkures suaj. - Malina = mikro-stimulues - Pjeshkë= shkelqim -Pjepër= hidratim Gjendja likuide e tij, jep rezultate natyrale pa lëne shenja (shpërndahet në mënyrë të njëjtë)

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11632 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »