SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois  10 Sleep Effect Hour
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
25976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois 10 Sleep Effect Hour vjen si një shpëtim për fytyrën tuaj,duke i dhënë asaj pamje te përkryer që fsheh të gjitha shenjat e lodhjes. Mbulon rrathët e errëta, përmirëson tonin e lëkurës, dhe jep një pamje të freskët. Formula është pasuruar me një përqendrim të lartë të vitaminave * E, F, B5 dhe me minerale, për një lëkurë të rigjeneruar dhe me plot energji.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11630 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »