SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Topgloss Collistar Tangerine 3 ml
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lip Stick Topgloss Collistar Tangerine përmban një përzierje të vajrave natyrore dhe ekstrakte që ushqejnë, zbusin dhe i japin buzëve një ndjenjë të menjëhershme rehati dhe butësi të jashtëzakonshme. I butë dhe aroma shumë e këndshme, i jep atyre një famë sensuale me lagështi dhe shkëlqim. Përbërësit: vaj vegjetal, ekstraktet e Calendula dhe misri, vitaminë E.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11750 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »