SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Topgloss Stick Reflex Toffee 3ml
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Topgloss Stick ® Reflex Collistar Toffee Reflex i jep kozmetikës qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe shkëlqejë. Grimcat e vogël reflektuese shkëlqyes buzësh krijon shtresë të përkryer të qetë që i jep buzët tuaja volum sensual. Kompleksi i vajrave natyrore me ekstrakte të Calendula dhe misri ushqen duke i dhënë një ndjenjë të menjëhershme e rehati dhe butësi të jashtëzakonshme

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11752 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »