SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Silk Effect Light Loose Powder Color Natural
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Silk Effect Light Loose Powder Color Natural është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Powder është projektuar të jetë make-up, ndihmon per te fshehur imperfections të vogla, dhe i jep ton të fytyrës. Gjate gjithe dites ruan tonin e lekures. Përbërësit: Hyaluronic Acid, Vitamina E, Filtra UV.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11985 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »