SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Tanning Compact Cream Color Ceychelles
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Tanning Cream Compact color seychelles është një i butë, ushqyes dhe i qëndrueshëm ndaj ujit krem i cili siguron mbulim te lartë, duke e lënë fytyrën tuaj i butë dhe të qetë. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, por rekomandohet posaçërisht për lëkurë të thatë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11984 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »