SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Tanning Compact Powder Color Rum
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Tanning Compact Powder color rum është si dritë, nje pluhur i butë i cili në kontakt me lëkurën, krijon një film të padukshme në fytyrën tuaj, ndërsa jep zbutjen dhe mbron ate. Ajo është e rekomanduar për të lëkurës me vaj dhe mikse.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11981 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »