SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Puro Lipstick Color Beige Natural
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Lipstick color beige natural siguron një grim të përsosur pandryshueshme dhe afatgjatë. Lipstick jep buzëz fryrje veprim të zgjatur Super-mbrojtëse dhe anti-plakje. Formula e saj me aloe, acid Hyaluronic, dylli oriz, retinol dhe vitaminë E i siguron buze një veprim të zgjatur super hidratues.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12051 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »