SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Perfect Nails Enamles 3 in 1 Base Strenght Fixer
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Perfect Nails Enamles 3 in 1 Base Strenght Fixer. Lehtëson aplikimi i manikyrin te thonjte mbron kundër njollallave. Përforcues forcon thonjtë dhe i ndalon ata nga depërtimi i methionine komponent, një amino acid që nxit formimin e keratines. Fiksues rrit shkëlqimin dhe e bën të sigurt ajo qëndron me të gjatë. Në qoftë se kjo është aplikuar, disa ditë pas aplikimit ngjyra është gjallëruar. Si një agjent fiksimin, ajo duhet të lyhet kur te jete plotësisht e thatë. Le manikyrin e thonjve në ditët në vijim, ngjyra te gjallëruara dhe i jep shkëlqim.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12102 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »