SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stendë për kornizë
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kornizë për 2 foto të mëdha dhe 6 të vogla. Përmasa: 130x100 cm. Materiali: Druri.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12097 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »