SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Collistar Nail Growth Activator Regenerator
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Collistar Nail Growth Activator Regenerator. Mjetet për t'u kujdesur për thonj të brishtë dhe të hollë që nuk rriten mirë. Stimulon rritjen e thonjve, forcon ata, stimuluese shërues. Ushqen thonjte dhe zbut kutikulat.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12113 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »